Chrzciny, Gliwice, Park Szwajcaria

Gliwicka Restauracja Park Szwajcaria to najlepsze miejsce na organizację przyjęć dla rodziny i przyjaciół. Wyróżniają nas doskonała lokalizacja oraz wykwintna kuchnia. Do dyspozycji gości mamy dwie sale, dzienną i bankietowa, które mieszczą łącznie 150 osób. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji przyjęć i konferencji, dostosowujemy się do różnorodnych oczekiwań. Każde wydarzenie organizowane w naszej Restauracji jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Organizujemy chrzciny dla dużej ilości osób, jak również kameralne małe przyjęcia. Rodzinny klimat sprawia, że goście czują się u nas swobodnie, a elegancki wystrój wnętrza podkreśla wyjątkowy charakter spotkania. Aranżacja łączy tradycję z nowoczesnością. Jej uniwersalny charakter pozwala na dopasowanie wnętrza do charakteru każdej imprezy.

Wykwintne menu na chrzciny

Potrawy przygotowywane przez naszych kucharzy sprostają różnorodnym oczekiwaniom. Karta dań zawiera potrawy tradycyjne kuchni polskiej i śląskiej, a także unikalne akcenty kuchni szwajcarskiej. Menu na chrzciny jest ustalane indywidualnie, wedle życzenia organizatorów. Wyjątkowa fuzja smaków trafia w rożne gusta, a wysoka jakość produktów sprawia, że każde danie serwowane w naszej Restauracji stanowi ucztę dla podniebienia.

Dogodny dojazd z centrum Gliwic

Restauracja park Szwajcaria znajduje się w odległości 3 km od centrum miasta Gliwice. Niezależnie od tego, w której części miasta odbywają się chrzciny, wszyscy uczestnicy łatwo trafią na miejsce po zakończeniu ceremonii. Obiekt oferuje monitorowany parking dla gości położony w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji. Zapewniamy także miejsca noclegowe w komfortowych pokojach jednoosobowych oraz dwuosobowych. Parkowe otoczenie oraz taras widokowy pozwalają wypocząć na świeżym powietrzu i uwiecznić wspólne chwile na wyjątkowych fotografiach.

Chrzciny Gliwice
Chrzciny Gliwice