Organizacja stypy – Gliwice – Restauracja Park Szwajcaria

Restauracja Park Szwajcaria to dogodne miejsce na organizację stypy. Elegancki wystrój sali, profesjonalna obsługa oraz doskonałe menu sprawiają, że warto spędzić u nas czas z bliskimi.

Dobra lokalizacja, 3 km od centrum miasta Gliwice, zapewnia dobre skomunikowanie z z autostradą A1 i A4 oraz z Drogową Trasą Średnicową. Jednocześnie miejsce jet położone w malowniczym spokojnym zakątku – w pięknym Parku Szwajcaria lubianym przez mieszkańców Gliwic. Po zakończeniu ceremonii wszystkie osoby zaproszone na stypę łatwo dojadą do obiektu, by odpocząć w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku ruchliwych ulic.

Naszym Gościom oferujemy monitorowany parking z nocnym dozorem. Dysponujemy także miejscami noclegowymi. Osoby przybywające do Gliwic z daleka mogą wypocząć w komfortowych warunkach, w jednym z naszych nowocześnie wyposażonych pokoi gościnnych. Posiadamy pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami, z kabiną prysznicową, telewizorem I bezpłatną siecią Wi-Fi.

Atrakcyjna karta dań

Nasze menu zadowoli nawet najbardziej wysublimowane gusta. Serwujemy przede wszystkim dania regionalne, jednak karta jest zróżnicowana i bogata. Specjalizujemy się w kuchni śląsko-polskiej z elementami dań kuchni szwajcarskiej. Potrawy są przygotowywane z najlepszej jakości składników, co wpływa na ich domowy, wyśmienity smak. Menu na stypy jest przygotowywane indywidualnie, zgodnie z życzeniem organizatorów.

Doświadczona obsługa

Personel Restauracji Szwajcaria zadba o Państwa dobre samopoczucie oraz kompleksową obsługę stypy. Nasza wykwalifikowana obsługa posiada doświadczenie w organizacji różnego rodzaju przyjęć. Dzięki dużej elastyczności i profesjonalizmowi dopasowujmy charakter aranżacji oraz muzykę do okoliczności.

Stypy Gliwice
Stypy Gliwice