Wesela, Gliwice, Restauracja Park Szwajcaria!

Wesele wymaga szczególnej oprawy. Bardzo często organizatorzy pragną urządzić przyjęcie w miejscu innym niż wszystkie. Restauracja Park Szwajcaria to nie tylko eleganckie przestronne wnętrze, ale również taras widokowy i malownicza okolica. Goście weselni z pewnością docenią piękne toczenie, a zdjęcia wykonane w dniu ślubu, w parkowym otoczeniu, będą piękną pamiątką.

Nasza Restauracja to dwie sale: dzienna i bankietową, łącznie na 150 osób. Komfortowe wnętrze pozwala na organizację zarówno dużych wesel, jak i kameralnych przyjęć. Wystrój lokalu łączy tradycję z nowoczesnością. Jest jednocześnie elegancki i uniwersalny, dzięki czemu pasuje do charakteru każdego wydarzenia. Aranżację przestrzeni można łatwo dopasować do pomysłu organizatorów.

Jednym z najistotniejszych aspektów wyposażenia sali weselnej jest nagłośnienie. Restauracja Park Szwajcaria jest wyposażona w niezależny, nowoczesny system nagłośnienia. Wnętrze posiada dobrą akustykę, dzięki czemu możliwe jest równomierne nagłośnienie całej przestrzeni przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. Dzięki położeniu z dala od budynków mieszkalnych, goście mogą bawić się przy dźwiękach donośnej weselnej muzyki do samego rana.

Bogate menu weselne

Nasza kuchnia jest znana w Gliwicach jako wykwintna i smaczna. Serwujemy różnorodne dania przygotowywane z najlepszych lokalnych produktów. W karcie dominują potrawy kuchni polskiej i regionalne dania śląskie. Nasze unikalne menu zawiera także elementy kuchni szwajcarskiej. Wyróżniają nas niepowtarzalne smaki oraz najwyższa jakość . Karta dań na wesela jest opracowywana indywidualnie, wedle życzenia organizatorów. Nasz szef kuchni zawsze dba o to, by potrawy zachwycały gości wyjątkowym smakiem i trafiały w różnorodne gusta.

Organizacja wesela w malowniczym Parku Szwajcaria

Jeśli marzy Wam się wyjątkowe przyjecie weselne w pięknym otoczeniu, Restauracja Park Szwajcaria to najlepsze miejsce do jego organizacji. Obiekt usytuowany w mieście Gliwice, z dobrym dojazdem, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości pod względem lokalizacji, kuchni oraz aranżacji sali weselnej. Zapewniamy także komfortowe miejsca noclegowe w nowocześnie wyposażonych pokojach jedno i dwuosobowych z łazienkami.

Wesela Gliwice
Wesela Gliwice