chrzciny Gliwice

Oferta

Chrzciny

Gliwice, Park Szwajcaria

Gdzie zorganizować chrzciny w Gliwicach? Gliwicka Restauracja Park Szwajcaria to najlepsze miejsce na organizację przyjęć dla rodziny i przyjaciół. Wyróżniają nas doskonała lokalizacja oraz wykwintna kuchnia. Do dyspozycji gości mamy dwie sale, dzienną i bankietowa, które mieszczą łącznie 150 osób. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji przyjęć i konferencji, dostosowujemy się do różnorodnych oczekiwań. Każde wydarzenie organizowane w naszej Restauracji jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Sala

Idealna sala na organizację chrzcin

Organizujemy chrzciny dla dużej ilości osób, jak również kameralne małe przyjęcia. Rodzinny klimat sprawia, że goście czują się u nas swobodnie, a elegancki wystrój wnętrza podkreśla wyjątkowy charakter spotkania. Nasza restauracja na chrzciny i jej aranżacja łączy tradycję z nowoczesnością. Jej uniwersalny charakter pozwala
na dopasowanie wnętrza do charakteru każdej imprezy.

Większa

Sala Bankietowa

  • Max: 120 osób, optymalnie 110
  • ustawienie stołów: wspólny, podłużny lub w kształcie „U”
  • niezależny bar
  • indywidualny mały taras
  • klimatyzacja
  • rzutnik
  • nagłośnienie

Menu

Wykwintne menu

Na chrzciny

Potrawy przygotowywane przez naszych kucharzy sprostają różnorodnym oczekiwaniom. Karta dań zawiera potrawy tradycyjne kuchni polskiej i śląskiej, a także unikalne akcenty kuchni szwajcarskiej. Menu na chrzciny jest ustalane indywidualnie, wedle życzenia organizatorów, dlatego ostateczna cena dla poszczególnych przyjęć może się różnić. Wyjątkowa fuzja smaków trafia w rożne gusta, a wysoka jakość produktów sprawia, że każde danie serwowane w naszej Restauracji stanowi ucztę dla podniebienia.

Sprawdź Naszą Ofertę Menu na Chrzciny i nie tylko:

Przyjęcie Okolicznościowe

Komunia

Wesele

O Nas

Fachowa obsługa sali przyjęć

Niezależnie od tego, na jak duże przyjęcie się Państwo zdecydują, każda uroczystość jest obsługiwana przez grupę wyszkolonych kelnerów. Wieloletnie doświadczenie naszej obsługi pozwala sprawnie obsługiwać uroczystość, co przekłada się na zadowolenie Państwa oraz gości. Nasi kelnerzy oraz kelnerki dbają o to, by wszystkie posiłki były wydawane według wcześniej ustalonego planu.

Obsługa na najwyższym poziomie

Naszym priorytetem jest dbanie o to, by podczas celebrowania chrzcin dziecka na stołach niczego nie zabrakło, a goście byli zadowoleni nie tylko z jakości posiłków, ale też fachowej obsługi. Obsługa przez cały czas trwania przyjęcia jest do Państwa dyspozycji, gotowa, by sprostać różnym zadaniom, co pozwala nam otrzymywać pozytywne opinie na temat naszej pracy.

formularz

Chcesz z nami zorganizować przyjęcie?

Zapytanie o organizację imprezy

Jak do nas trafić

Dogodny dojazd z centrum Gliwic

Restauracja Park Szwajcaria znajduje się w odległości 3 km od centrum miasta Gliwice.

Niezależnie od tego, w której części miasta odbywają się chrzciny, wszyscy uczestnicy łatwo trafią na miejsce po zakończeniu ceremonii. Nasz lokal na chrzciny oferuje monitorowany parking dla gości położony w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji.

Pokoje

Możliwość wynajęcia pokoi hotelowych

Zapewniamy także miejsca noclegowe w komfortowych pokojach jednoosobowych oraz dwuosobowych. Parkowe otoczenie oraz taras widokowy pozwalają wypocząć na świeżym powietrzu i uwiecznić wspólne chwile na wyjątkowych fotografiach.

inne przyjęcia

W naszej restauracji można też zorganizować też inne przyjęcia, m.in. wesela oraz stypy – Gliwice.

Menu