wesela Gliwice wiązanka kwiatów

Oferta

Wesela – Gliwice

Gliwice, Restauracja Park Szwajcaria

Wesele wymaga szczególnej oprawy i kluczową kwestię odgrywają tutaj sale i domy weselne. Bardzo często organizatorzy pragną urządzić przyjęcie w miejscu innym niż wszystkie. Jeżeli szukacie miejsca na wesele w Gliwicach, smacznego menu i idealnego tła do ślubnych zdjęć, jedynym słusznym wyborem jest nasz lokal. Restauracja Park Szwajcaria, znajdująca się na terenie miasta Gliwice, to nie tylko eleganckie przestronne wnętrza, ale również taras widokowy i malownicza okolica. Park Szwajcaria to wyjątkowe miejsce i restauracja na wymarzone wesele niedaleko centrum miasta. Goście weselni z pewnością docenią piękne toczenie i malowniczy ogród, a zdjęcia pary młodej wykonane w dniu ślubu, w parkowym otoczeniu, będą piękną pamiątką.

Sala

Sale weselne na miarę Waszych potrzeb

Nasz dom weselny i restauracja to dwie sale weselne: dzienna i bankietowa, łącznie na 150 osób. Komfortowe sale i przestronne wnętrze pozwalają na organizację zarówno dużych wesel, jak i kameralnego przyjęcia weselnego. Wystrój lokalu łączy tradycję z nowoczesnością. Sala weselna jest jednocześnie elegancka i uniwersalna, dzięki czemu pasuje do charakteru każdego wydarzenia. Aranżację przestrzeni sal weselnych można łatwo dopasować do pomysłu organizatorów. Jak oceniane są nasze sale weselne Gliwice? Opinie na temat organizacji wesel w naszej restauracjami zawsze były pozytywne, a sama uroczystość jest miło wspominana.
Nowoczesne nagłośnienie – jednym z najistotniejszych aspektów wyposażenia sali weselnej jest nagłośnienie. Restauracja Park Szwajcaria i nasza sala bankietowa jest wyposażona w niezależny, nowoczesny system nagłośnienia, dzięki czemu zespół muzyczny będzie słyszalny z każdego miejsca sali. Sale weselne posiadają dobrą akustykę, dzięki czemu możliwe jest równomierne nagłośnienie całej przestrzeni przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. Nasz dom przyjęć położony jest z dala od budynków mieszkalnych, dzięki czemu goście mogą bawić się przy dźwiękach donośnej weselnej muzyki do samego rana.

Większa

Sala Bankietowa

 • Max: 120 osób, optymalnie 110
 • ustawienie stołów: wspólny, podłużny lub w kształcie „U”
 • niezależny bar
 • indywidualny mały taras
 • klimatyzacja
 • rzutnik
 • nagłośnienie

Mniejsza

Sala dzienna

 • max. ilość osób na dwóch salach 150
 • na jednej max: 40 osób
 • ustawienie stołów: wspólny, podłużny stół
 • wyjście na taras, widok na park
 • bar
 • klimatyzacja
 • nagłośnienie

Menu

Bogate menu weselne

Nasza kuchnia jest znana w Gliwicach jako wykwintna i smaczna.

W restauracji serwujemy różnorodne dania przygotowywane z najlepszych lokalnych produktów. W karcie dominują potrawy polskie i regionalne dania śląskie. Nasze unikalne menu zawiera także elementy kuchni szwajcarskiej. Wyróżniają nas niepowtarzalne smaki oraz najwyższa jakość, które doceniane są przez pary młode i gości weselnych. Weselna karta dań na jest opracowywana indywidualnie, wedle życzenia osób zajmujących się organizacją przyjęcia weselnego. Nasz szef kuchni zawsze dba o to, by potrawy zachwycały gości wyjątkowym smakiem i trafiały w różnorodne gusta, a przyjęcie weselne, pod kątem kulinarnym, było jednym z tych niezapomnianych.

Sprawdź Naszą Ofertę Menu na Wesele i nie tylko:

Wesele


Oferta na 2024 rok już wkrótce!

Komunia

Przyjęcie Okolicznościowe

O Nas

Najwyższy poziom obsługi

Obsługą przyjęcia weselnego zajmują się profesjonalni kelnerzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. W trakcie każdego wesela profesjonalna obsługa dba o to, by posiłki były podane w pełni profesjonalnie. Naszym priorytetem jest serwis dań na czas oraz dbanie o to, by na stołach niczego nie brakowało. Kelnerki i kelnerzy z chęcią słuchają indywidualnych potrzeb gości i pary młodej, dzięki czemu każdy może ten dzień miło wspominać.

formularz

Chcesz z nami zorganizować przyjęcie?

Zapytanie o organizację imprezy

miejsce

Organizacja wesela

w malowniczym Parku Szwajcaria

Jeśli marzy Wam się wyjątkowe przyjecie weselne i chcesz je zorganizować w gronie najbliższych osób w pięknym otoczeniu, dom weselny Restauracja Park Szwajcaria to idealne miejsce do jego organizacji i gwarantujemy, że będzie to dla Was niezapomniany dzień. Obiekt usytuowany w mieście Gliwice, niedaleko centrum, z dobrym dojazdem i noclegiem, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości pod względem lokalizacji, kuchni oraz aranżacji sali weselnej. Marzy Ci się ślub w plenerze? Gliwice, a w szczególności okolice naszej restauracji to idealne do tego miejsce! 

Pokoje

Możliwość wynajęcia pokoi hotelowych

Park Szwajcaria do także hotel restauracja, w którym możliwy jest komfortowy nocleg dla gości i pary młodej. Zapewniamy komfortowe lokale na wesele oraz miejsca noclegowe w nowocześnie wyposażonych pokojach jedno i dwuosobowych z łazienkami. Do dyspozycji gości na terenie naszego obiektu oddajemy też niewielki parking. Już dziś zarezerwujcie salę na swój ślub marzeń i zorganizujcie najważniejszy dzień w życiu w naszej restauracji. Naszym celem będzie spełnienie Waszych oczekiwań.

inne przyjęcia

W naszej restauracji organizujemy też inne uroczystości, m.in. chrzciny – Gliwice.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Menu