stypy Gliwice - wiązanka kwiatów

Oferta

Organizacja stypy

Gliwice – Restauracja Park Szwajcaria

Restauracja Park Szwajcaria to dogodne miejsce na organizację stypy. Elegancki wystrój sali, profesjonalna obsługa oraz doskonałe menu sprawiają, że warto spędzić u nas czas z bliskimi.

Dobra lokalizacja, 3 km od centrum miasta Gliwice, zapewnia dobre skomunikowanie z z autostradą A1 i A4 oraz z Drogową Trasą Średnicową. Jednocześnie miejsce jet położone w malowniczym spokojnym zakątku – w pięknym Parku Szwajcaria lubianym przez mieszkańców Gliwic. Po zakończeniu ceremonii wszystkie osoby zaproszone na stypę łatwo dojadą do obiektu, by odpocząć w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku ruchliwych ulic.

Naszym Gościom oferujemy monitorowany parking z nocnym dozorem.

Pokoje

Możliwość wynajęcia pokoi hotelowych

Dysponujemy także miejscami noclegowymi. Osoby przybywające do Gliwic z daleka mogą wypocząć w komfortowych warunkach, w jednym z naszych nowocześnie wyposażonych pokoi gościnnych. Posiadamy pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami, z kabiną prysznicową, telewizorem I bezpłatną siecią Wi-Fi.

Menu

Atrakcyjna karta dań

Nasze menu zadowoli nawet najbardziej wysublimowane gusta. Serwujemy przede wszystkim dania regionalne, jednak karta jest zróżnicowana i bogata. Specjalizujemy się w kuchni śląsko-polskiej z elementami dań kuchni szwajcarskiej. Potrawy są przygotowywane z najlepszej jakości składników, co wpływa na ich domowy, wyśmienity smak. Menu na stypy jest przygotowywane indywidualnie, zgodnie z życzeniem organizatorów.

Sprawdź Naszą Ofertę Menu na Stypy i nie tylko:

Większa

Sala Bankietowa

  • Max: 120 osób, optymalnie 110
  • ustawienie stołów: wspólny, podłużny lub w kształcie „U”
  • niezależny bar
  • indywidualny mały taras
  • klimatyzacja
  • rzutnik
  • nagłośnienie

O Nas

Doświadczona obsługa

Personel Restauracji Szwajcaria zadba o Państwa dobre samopoczucie oraz kompleksową obsługę stypy. Park Szwajcaria Gliwice – hotel i restauracja, to przede wszystkim wykwalifikowana obsługa posiadająca doświadczenie w organizacji różnego rodzaju przyjęć. Dzięki dużej elastyczności i profesjonalizmowi dopasowujemy charakter aranżacji oraz muzykę do okoliczności.

formularz

Chcesz z nami zorganizować przyjęcie?

Zapytanie o organizację imprezy

inne przyjęcia

W naszej restauracji organizujemy także imprezy okolicznościowe – Gliwice, takie jak: wesela oraz chrzciny – Gliwice..

Menu