chrzciny Gliwice

Oferta

Komunie Gliwice

Gliwice, Park Szwajcaria

Organizacja Komunii na najwyższym poziomie

Maj to niezwykły okres w branży restauracyjnej. Jest to miesiąc, w którym oprócz wesel, urodzin i innych imprez okolicznościowych organizuje się głównie przyjęcia komunijne. Nasza restauracja oferuje Państwu nie tylko dostęp do dużej i przepięknie wystrojonej sali, ale też organizację przyjęcia komunijnego na najwyższym poziomie. Co możemy zaoferować naszym klientom?

 

Kuchnia – istota każdego przyjęcia

 Organizowane przez nas przyjęcia komunijne wyróżniają się… niezwykłą kuchnią. Możemy – razem z Państwem – stworzyć wyjątkowe, polskie i śląskie menu, które z pewnością pozostanie w pamięci naszych gości. Istnieje również możliwość pójścia o krok dalej i stworzenia niesamowitego i oryginalnego zestawu dań z nutką smaków Szwajcarii. A wszystko to w przepięknym i harmonijnym zaciszu naszego ogrodu, który będzie dla Państwa idealnym miejscem wypoczynku i relaksu. Serwujemy naszym Gościom atrakcje zarówno dla ciała, jak i dla ducha!

 

Różnorodność potraw na uroczystościach to nasza specjalność

Planowany przebieg każdego przyjęcia komunijnego może mieć zróżnicowaną, a nawet nieprzewidywalną i oryginalną formę. Wszystko zależy od Państwa kreatywności i naszego doświadczenia. Chcemy jednocześnie podkreślić, że w naszej ofercie gastronomicznej nie ma miejsca na nudę! Specjalizujemy się w ciągłym odkrywaniu zupełnie nowych i wyjątkowych smaków, w których główną rolę odgrywają różnego rodzaju aromatyczne dodatki. Chcemy też podkreślić, że w naszej ofercie nie brakuje wielu inspirujących niespodzianek, którym uatrakcyjnimy każde, komunijne przyjęcie.

 

Duże możliwości restauracji, jeszcze większy potencjał

 

Dysponujemy bardzo dużą salą, która idealnie nadaje się do organizacji przyjęcia komunijnego. Duża, funkcjonalna przestrzeń, optymalne warunki oświetlenia, możliwość dowolnej aranżacji i praktycznie nieograniczone możliwości przystrojenia, to nasze atuty obok których nie da się przejść obojętnie. Mało tego – jesteśmy wciąż otwarci na pomysły naszych klientów, a także współpracujących z nimi osób. Dzięki temu stale aktualizujemy swoją ofertę, dostosowując ją do potrzeb określonych grup Gości. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

 

Personel to nasz atut!

 

To oczywiste, że zorganizujemy komunie Gliwice w oparciu o przepiękną salę, potężną bazę gastronomiczną i praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie dekoracji. Ale jest ktoś, kto jest naszym wyjątkowym atutem. Tym kimś jest nasz personel, który obsłuży Państwa w sposób wyjątkowy, dbając jednocześnie o komfort wszystkich naszych Gości. Jesteśmy profesjonalnymi restauratorami, dla których realizacja założeń Klienta to absolutny priorytet. Dlatego jeśli mają Państwo określone życzenia, to nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby zostały one spełnione zgodnie z oczekiwaniami.

 

Komunia w Gliwicach – z nami się uda!

 

Podsumowując, nasza oferta przyjęć komunijnych jest – dosłownie – skrojona pod Klienta. Jesteśmy po to, by towarzyszyć mu (a zwłaszcza jego dziecku) w tym wyjątkowym dniu. Jedynym obowiązkiem naszego Klienta jest… dobra zabawa. Resztę obowiązków warto powierzyć naszemu, profesjonalnemu zespołowi.

Sprawdź Naszą Ofertę Menu na komunię i nie tylko:

formularz

Chcesz z nami zorganizować przyjęcie?

Zapytanie o organizację imprezy

inne przyjęcia

W naszej restauracji można też zorganizować też inne przyjęcia, m.in. wesela oraz stypy – Gliwice.

Menu